İTALYA SOHBETE BAGLAN!

Nick :
Sifre (Varsa) :
Diger Odalar : "islam" kanalida olsun.
"oyun" kanalida olsun.
"radyo" kanalida olsun.
"operHELP" kanalida olsun.

 
KATEGORİLER: Sohbet | Sohbet Odaları | İtalya Sohbet | İtalya Chat

İtalya Sohbet Farkı İle Arkadaş Bulun!

Günümüz sohbet siteleri arasında farklı bir sistem ve kaliteli bir yönetim ile İtalya'da yaşamlarını sürdürün gurbetçi vatandaşlar için hazırlanmış İtalya Sohbet Odaları, yurt içinde İtalya'dan Türkiye'ye tatile gelen yada yurdumuzda yaşayan İtalyan vatandaşları için hazırlanmış yazışmalı sohbet sayfasına hoş geldiniz. İtalya - Türkiye politik ve siyasi dostluk bağlarını daha sağlamlaştırmak ve iki milletin birbirleri ile sanal ortam üzerinde daha sıkı kaynaşmaları için huzurunuza sunulmuş İtalya Chat Sitesi yenilenen içeriğiyle sizlerle. İtalya ülkesi ünlü ayakabbı ve giyim markaları ile dünyada büyük bir popülerliği ve kalitesi bulunan, zengin ve durumu çok iyi olan insanların dolaplarını şık elbiselerle doldurmak için özellikle gittiği ülke olmanın yanı sıra, Roma ve Venedik gibi tarihi güzellikleri ile ön plana çıkmasıyla bilinmektedir. Venedik şehrinin ortası sularda doludur, araba yerine sandal ve kayıklar kullanılmaktadır. Çok güzel bir görüntünün ortaya çıkmasına neden olan İtalya'nın Venedik şehri, tam kart postallık imajı ile gelen turistlere seyir zevki yaşatmaktadır. İtalyan erkekleri oldukça yakışıklı ve İtalyan kızlarıda çok ama çok güzeldir. İtalyan insanı kendini belli eden güzide insanlardan oluşmaktadır. Atalanta, Bologna, İnter Milan, Roma, Venedik, Fiorentina, Milano, Floransa, Napoli, Verona, Cenova, Siena, Torino, Palermo, Bari, Perugia, Cagliari, Sorrento, Amalfi, Trieste, Vatikan, Messina, Parma gibi şehirlere sahip İtalya Sohbet Sitesi, hangi şehirden bağlantı kuruyorsanız, o şehir sohbet odasına giriş yaparak bulunduğunuz alandan bay ve bayan kullanıcılar ile tanışma fırsatı bulabilirsiniz.

İtalya Chat Özgürce Muhabbet Adresi

İtalya’da yirmi eyalet bulunmaktadır. Her eyalet iç işlerinde bağımsız olmakla birlikte dış işlerinde merkezi hükümete bağlıdır. Bütün eyaletlerden İtalya Chat Odaları girişi yapılmaktadır. İtalya Oyun Kanalı ve İtalyan Radyo Odası ile muhabbet dışında farklı içeriklerle de zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Eyaletleri Eyalet Meclisi, Eyalet Temsilciler Meclisi ve Kraliçenin Komiseri adı verilen vali yönetmektedir. Eyalet Meclisi üyelerini halk seçerken, Eyalet Temsilciler Meclisi de Eyalet Meclisi üyeleri arasından seçilerek oluşturulmaktadır. Her eyaletin senatodaki üye sayısı, nüfusu ile doğru orantılıdır. Ülke ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılığa, bazı sanayi dallarına ve transit ticarete bağlıdır. Ülkedeki İş gücünün yüzde 40’ı sanayi sektöründedir. İtalya gemi ve kayık inşa açısında önemli ülkeler arasındadır. Üç yüzden fazla tersanenin bulunduğu ülkede 450 adet büyük çaplı fabrika bulunmaktadır ve bu fabrikalarda üretimin yanı sıra farklı kimyasal ürünler de işlenmektedir. Ülkede uçak, tren ve kamyon fabrikalarının yanı sıra elektrik ve elektronik cihazların üretildiği fabrikalar da bulunmaktadır. Tekstil ve hazır giyim sektörünün de geliştiği İtalya ayrıca bir tarım ülkesidir. Konserve yapımının önem kazandığı ülkede 200’den fazla konserve fabrikası bulunmaktadır. Ülkedeki toprakların yüzde 70’i tarıma ayrılmıştır. En önemli tarım ürünleri ise tahıl, kabuklu sebzeler, şeker pancarı, patates ve ziraat tohumlarıdır. Hayvancılık sektörü de gelişmiş olan İtalya’nın toplam gelirinin 3’te 2’si hayvancılıktandır. Ülkede balıkçılık son yıllarda gerilemiş ve milli gelire katkısı yüzde 3’e düşmüştür. Ülkede ormancılık faaliyetleri çok azdır. Çünkü İtalya, çok az orman toprağına sahiptir. Bu nedenle ülkenin kereste ihtiyacının yüzde 10’u içeriden karşılanmaktadır. Ticaret ise gelişmiştir. İhracatı milli gelirin yüzde 47’sini oluşturmaktadır. İtalya ham madde ithal etmekte, işleyerek ihraç etmektedir. Hollanda Sohbet Odaları ile karşınızda bulunan kişiyle muhabbet ederek iletişim kurun, seviyeli ve dürüst olarak sohbet ederek, karşınızdakine güven verin! En sağlam dostluklar ve hayatınızın aşkı ile İtalya Sohbet aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

isvicresohbet.com son olarak itibari ile guncellenmistir.


site haritasi, sitemap
ALT SAYFALAR: almanya sohbet | hollanda sohbet | belcika sohbet | amerika sohbet | fransa sohbet | italya sohbet | isvec sohbet | ingiltere sohbet | azerbaycan sohbet