FRANSA SOHBETE BAGLAN!

Nick :
Sifre (Varsa) :
Diger Odalar : "islam" kanalida olsun.
"oyun" kanalida olsun.
"radyo" kanalida olsun.
"operHELP" kanalida olsun.

 
KATEGORİLER: Sohbet | Sohbet Odaları | Fransa Sohbet | Fransa Chat

Fransız ve Türk İnsanı Sohbet Odalarında

Fransız ve Türk insanları sohbet etmek için giriş yaptığı Fransa Chat Odaları, ülkemizde yaşayan Fransızlar ve Fransa'da yaşamlarını sürdüren gurbetçi Türk vatandaşları ağırlıklı bir sohbet sitesidir. Bu sayfa aracılığı ile Fransa ve Türkiye ülkeleri arasındaki bağ daha sıklakmış, insanlar çeşitli dillerde sohbet ederek birbirlerini tanıma alanı bulunmuşlardır. Açıldığı günden bu yana kısa süre içinde çok sayıda beğeni toplayan ve iki toplum insanı tarafından da oldukça çok sevilen yazışmalı sohbet odaları ücretsiz yapısı ile hizmet vermektedir. Fransız dili oldukça zor bir dildir, ilk defa öğrenecek olan insanlar çok zorlu bir süreçten geçtikten sonra öğrenme gayreti gösterirler. Çokta eğlenceli bir dildir, bazı kelimelerin söylemi Fransız dışındaki insanlara çok güzel gelmektedir. Paris ülkenin en önemli şehri ve başkentidir. En büyük ticaret ve ekonomi bu şehirde faaliyet göstermektedir. Sizde Fransa Sohbet Odaları ile hayatınıza yeni insanlar getirebilir, en güzel arkadaşlıklar yakalayabilirsiniz. Fransız halkı ile sohbet ederek iletişim kurmak için hemen chat odalarına giriş yaparak Fransız bayanlarla muhabbet edebilirsiniz.

Fransa Sohbet Odaları Markası Sizlerle

Fransa sohbet odaları böyle bir tarihsel süreç yaşan ülkede yaşayanların birbirleri ile tanışmasını sağlamaktadır. Fransa, NATO’nun kurucu üyesidir. 1951 yılında Avrupa Kömür ve Çelik Topluluğu'nun altı kurucu ülkesinin arasında bulunan Fransa, 1957 yılında Avrupa Atom Enerjisi Topluluğu ve Avrupa Ekonomik Topluluğu'nun kuruluşunda imzası bulunan ülkelerin arasında bulunmaktadır. Ülke aynı zamanda Avrupa Parlamentosu, Avrupa Komisyonu ve Avrupa Birliği Konseyi'ni de içeren şimdiki Avrupa Birliği'nin kurucu üyelerinden de biridir. Fransa’nın kuzey batısında Büyük Okyanusu vardır. Ülkenin komşuları ise Belçika, Almanya, Lüksemburg ve Hollanda’dır. Ülke okyanussal soğuk bir iklime sahiptir. Ülkede Lyon Bölgesi, Paris Başkent Bölgesi ve Marsilya Bölgesi olmak üzere üç farklı bölge bulunmaktadır. 19’uncu yüzyılda ülkeyi yöneten elit tabakanın içinde olmak için mutlaka Fransızca konuşulması gerekliydi. Flemenkçe konuşanlar ikinci sınıf vatandaş muamelesi görmekteydi. 19’uncu yüzyılın sonlarına doğru da bu duruma karşılık olanak Fransız hareketi doğmuştur. Marsilyalı ve bazı Parisliler Fransızcayı birinci benimserken, Lyonlular bu durumu reddetmiş sonunda da Fransızca resmi dili olmasını başarmışlardır. 1962 ila 1963 yıllarında 4 dil alanı tanınmıştır. Bu diller Felemenkçe, Fransızca, iki dilli Felemenkçe ve Fransızca ile Almanca alanlarıdır. Ayrıca ülkede 3 düzeyde politik güce ayrılmış tek bir federal devlet kurulmuştur. Nice - Paris merkezli Fransa Federal Yönetimi, Bordeaux topluluğu, Fransız topluluğu ve Lille topluluğu olarak üç ana topluluktan oluşmaktadır. Ülkedeki üç bölge ise beş ile ayrılan Fransız Bölgesi, beş ile ayrılan Lyon Bölgesi ve Paris Başkent Bölgesi’dir. Dil alanları anayasa ile belirlenmiştir ve Anayasal dil alanları resmi dilleri belirlemektedir. Fransa Sohbet Odaları binlerce insanı aynı ortam içinde sohbet ettirerek, hoşuna giden kullanıcı ile özel chat yapabilme hakkı tanımaktadır. Karşınızdaki kişi sizinle yazışmak istediği an itibariyle en güzel muhabbete hız kesmeden başlayabilirsiniz.

isvicresohbet.com son olarak itibari ile guncellenmistir.


site haritasi, sitemap
ALT SAYFALAR: almanya sohbet | hollanda sohbet | belcika sohbet | amerika sohbet | fransa sohbet | italya sohbet | isvec sohbet | ingiltere sohbet | azerbaycan sohbet